Sprzątanie biur

 FIRMA + DOM GRATIS
Sprzątanie powierzchni biurowych
 
Firma TIP TOP Service oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu sprzątania powierzchni biurowych oraz mieszkań prywatnych. Wykonujemy usługi zarówno jednorazowo, jak również cyklicznie i na zastępstwo. Harmonogram prac dostosowujemy do potrzeb Klienta, jesteśmy elastyczni, dlatego w ramach naszych usług znajduje się serwis dzienny, popołudniowy oraz nocny. W przypadku sprzątania biur zakres czynności jest podobny i obejmuje: opróżnianie koszy na śmieci, przecieranie z kurzu z mebli, biurek, czyszczenie telefonów i innych urządzeń, mycie drzwi i przeszkleń, mycie podłóg, odkurzanie wykładzin oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych i sanitariatach. W razie potrzeb, okresowo wykonujemy usługi takie jak mycie okien czy pranie dywanów i wykładzin. Sprzątanie powierzchni biurowych jest dla nas czystą przyjemnością, dlatego zadbamy nie tylko o wnętrza, ale również o tereny zewnętrzne oraz tereny zielone. W przypadku drobnych awarii posiadamy w swojej ofercie pakiet serwisowy tzw. „złota rączka”.
 
Nasza firma zajmuje się również zaopatrzeniem biur w niezbędne artykuły higieniczne (papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe) w atrakcyjnych cenach.
 
Najważniejsze jest dla nas zdanie Klienta, dlatego to właśnie od decyduje o kształcie prac porządkowych oraz wyborze środków czystości.
 
Sprzątanie osiedli mieszkaniowych
 
Nasza firma oferuje kompleksowy serwis usług porządkowych na terenie osiedli mieszkaniowych. Zakres naszej firmy obejmuje bieżące utrzymanie czystości klatek schodowych, garaży oraz innych części wspólnych wewnątrz budynków mieszkalnych, takich jak korytarze, windy, poddasza czy piwnice. Dodatkowo realizujemy usługi z zakresu sprzątania terenów zewnętrznych, dróg dojazdowych, parkingów. Firma TIP TOP Service zadba także o tereny zielone, zajmiemy się koszeniem trawy, przycinaniem gałęzi oaz drobnymi pracami ogrodniczymi. Przeprowadzimy dezynfekcje najbardziej newralgicznych miejsc w budynkach mieszkalnych takich jak zsypy czy garaże. Jednocześnie bezpieczeństwo Mieszkańców jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze usługi obejmują także sprzątanie placów zabaw dla dzieci, a w miesiącach zimowych odśnieżenie chodników.
 
Sprzątanie obiektów handlowych
 
W ramach usług sprzątających dla obiektów handlowych realizujemy zlecenia z zakresu kompleksowego serwisu dziennego opartego na dbaniu o czystość podłóg, ścian, przeszkleń, sufitów oraz toalet. W obiektach, które codziennie odwiedzają tysiące osób, ważne jest by dostosować metody sprzątania w zależności od stopnia narażenia na zabrudzenia.
 
Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by zadbać o nienaganny wizerunek obiektów handlowych, dlatego wykonywane przez nich usługi sprzątające są rzetelne, dokładne i profesjonalne.
 
Sprzątanie obiektów usługowych
 
Czystość w obiektach usługowych to kluczowy czynnik, który sprawi, że Klient chętnie skorzysta z usług firmy. Firma TIP TOP Service świadczy usługi porządkowe wykonywane na najwyższym poziomie, dzięki odpowiedniemu dostosowaniu metody sprzątania w zależności od specyfiki obiektu i rodzaju świadczonych usług. Wiemy, że w placówkach takich jak zakłady opieki zdrowia, salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, zachowanie sterylnej czystości jest szczególnie istotne. Bezpieczeństwo Klienta jest wówczas najważniejsze, dlatego też usługi sprzątające wykonywane są przez specjalnie przeszkolony personel, przy użyciu odpowiedniego sprzętu oraz profesjonalnych środków higieny.
 
Sprzątanie po remontach oraz budowach
 
Sprzątanie mieszkania po remoncie lub budowie jest bardzo trudnym i uciążliwym zajęciem. Pracownicy naszej firmy wiedzą, jak poradzić sobie z plamami z fug, farb, czy cementu. Przestrzegamy, że próby samodzielnego sprzątania mieszkania po remoncie mogą doprowadzić do uszkodzenia czyszczonych powierzchni. Nasza firma posiada niezbędny sprzęt oraz wykwalifikowany personel, który bez problemu poradzi sobie z trudnymi zabrudzeniami. Ufając naszej firmie mogą być Państwo pewni, że doprowadzimy mieszkanie do idealnego stanu. W ramach usługi sprzątania poremontowego usuwamy również gruz oraz odpady pobudowane.
 
 
Sprzątanie żłobków, przedszkoli oraz szkół
 
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najwyższą wartością. W miejscach przebywania naszych pociech najwyższe standardy czystości powinny być bezwzględnie przestrzegane. Firma TIP TOP Service wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Rodziców, dzięki usłudze sprzątania żłobków, przedszkoli, szkół i innych. Nasza firma realizuje usługi w atrakcyjnie niskich cenach.