Sprzątanie biur

 FIRMA + DOM GRATIS

Sprzątanie biur

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi sprzątające dla klientów instytucjonalnych i biznesowych. Nasza oferta obejmuje zarówno sprzątanie jednorazowe jak i cykliczne. Chętnie posprzątamy również w zastępstwie. Jesteśmy elastyczni w kwestii godzin sprzątania dlatego też oferujemy serwis dzienny, popołudniowy lub nocny. W przypadku sprzątania biur zakres czynności jest podobny i obejmuje: opróżnianie koszy na śmieci, przecieranie z kurzu z mebli, biurek, czyszczenie telefonów i innych urządzeń, mycie drzwi i przeszkleń, mycie podłóg, odkurzanie wykładzin oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych i sanitariatach. Okresowo podejmujemy się takich czynności jak mycie okien czy pranie wykładzin. Sprzątanie biur to dla nas przyjemność, dlatego dbamy także o teren zewnętrzny, a w tym pielęgnujemy tereny zielone na około. Oprócz prac porządkowych oferujemy także pakiet serwisowy tzw. ‘złota rączka’, przydatny w przypadku drobnych awarii w biurze.

Zaopatrzymy Twoje biuro w niezbędne artykuły higieniczne, takie jak papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe, w bardzo atrakcyjnych cenach.

O ostatecznym kształcie prac porządkowych jak i wyborze środków czystości decyduje zawsze Klient. To Jego zdanie jest dla nas priorytetem, a Jego zadowolenie największym sukcesem…

 

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Oferujemy pełen serwis usług porządkowych związanych z utrzymaniem czystości na terenie osiedli mieszkaniowych. Nasza oferta obejmuje bieżące utrzymanie czystości klatek schodowych, garaży oraz innych części wspólnych wewnątrz budynków mieszkalnych, takich jak korytarze, windy, poddasza czy piwnice. Oferujemy również sprzątanie terenów zewnętrznych, dróg dojazdowych, parkingów. Swoją troską otoczymy tereny zielone, zajmiemy się koszeniem trawy, przycinaniem gałęzi oaz drobnymi pracami ogrodniczymi. Przeprowadzimy dezynfekcje najbardziej newralgicznych miejsc w budynkach mieszkalnych takich jak zsypy czy garaże. Duże znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo Mieszkańców dlatego też z należytą dokładności wysprzątamy place zabaw dla dzieci, a w miesiącach zimowych na czas odśnieżymy chodniki.

 

Sprzątanie obiektów handlowych

Usługi sprzątające dla obiektów handlowych to profesjonalny i kompletny serwis dzienny oparty na utrzymaniu czystości takich obszarów jak podłogi, ściany, przeszklenia, sufity i toalety. W obiektach o tak dużym nasileniu ruchu klientów tylko strategiczne działania polegające na podziale obiektu na poszczególne strefy w zależności od stopnia narażenia na zabrudzenia mogą przynieść oczekiwane rezultaty.

Działania podjęte przez naszych pracowników poprawiają skutecznie wizerunek obiektów handlowych nadając im cech idealnej czystości, która korzystnie wpływa na opinie klientów.

 

Sprzątanie obiektów usługowych

Czystość w obiektach usługowych to kluczowy czynnik jaki przyciąga klientów do rewizyt właśnie w tym miejscu. Świadczymy usługi porządkowe na najwyższym poziomie, stosując odpowiednie kryteria doboru metody sprzątania w zależności od specyfiki obiektu i rodzaju świadczonych usług. Szczególnie istotne jest zapewnienie sterylnej czystości w placówkach opieki zdrowia, jak i salonach fryzjerskich czy gabinetach kosmetycznych. W takich miejscach Klient powinien mieć zapewnione szczególne bezpieczeństwo. Dlatego też sprzątanie biur przeprowadzane jest przez specjalnie przeszkolony personel, przy użyciu odpowiedniego sprzętu jak i profesjonalnych środków higieny.

 

Sprzątanie poremontowe/pobudowane

Sprzątanie po remoncie lub budowie jest zajęciem bardzo uciążliwym ze względu na występowanie trwałych i trudnych do usunięcia zabrudzeń. Z plamami z fug, farb, czy cementu nie sposób poradzić sobie bez zastosowania niestandardowych technologii sprzątania, czy też użycia specjalnej chemii czyszczącej jak również maszyn czyszczących czy też niestandardowych technologii sprzątania. Próby samodzielnego sprzątania takich miejsc mogą doprowadzić do uszkodzenia czyszczonych powierzchni. Dlatego też dzięki wsparciu z naszej strony, mogą Państwo w jak najkrótszym czasie doprowadzić obiekt do pełnej użyteczności i estetycznego wyglądu.

Usługa sprzątania poremontowego obejmuje również usuwanie i wywóz gruzu i odpadów pobudowanych.

 

Sprzątanie żłobków, przedszkoli i szkół oraz innych miejsc gdzie spędzają czas dzieci

Troska o szczególne bezpieczeństwo naszych Milusińskich jest dla nas najważniejsza. W miejscach gdzie przebywają nasze Dzieci powinny być zapewnione najwyższe standardy czystości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców oferujemy usługi sprzątania na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach.