Mycie okien Warszawa

Jesteśmy firmą sprzątającą z doświadczeniem i oferujemy między innymi kompleksowe mycie szyb w Warszawie. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, jak i firm — sprawdzamy się wszędzie, gdzie potrzebna jest pomoc w utrzymaniu porządku. 

Grafik naszych działań zawsze ustalany jest indywidualnie z klientem. Czyścimy okna i witryny w godzinach porannych, jak i popołudniowych, w czasie funkcjonowania obiektu (np. biura). Jeżeli zleceniodawca tego sobie życzy, realizujemy również usługi porządkowe pod nieobecność właścicieli lub po zamknięciu firmy.

Proponowane przez nas mycie szyb może odbywać się regularnie np. raz w miesiącu, również przy okazji innych czynności, jak porządkowanie biura czy domu. Oferujemy też jednorazowe usługi — pomożemy doprowadzić okna do porządku po remoncie, przeprowadzce czy przygotowując pomieszczenia do różnych imprez okolicznościowych, jak parapetówka. 

Oferujemy usługi profesjonalnego mycia szyb w biurze, domu, sklepie, lokalu usługowym czy gospodarczym. Pozwoli to na zachowanie czystości i oszczędzenie czasu spędzanego na porządkowaniu. W przypadku firm zadbanie o estetykę miejsca pracy gwarantuje komfort pracownikom i pozytywnie wpływa na odbiór pomieszczenia. 

Oprócz dbania o okna proponujemy również profesjonalne usługi sprzątające. Usługa mycia szyb może być połączona z innymi działaniami. W celu ustalenia szczegółów i warunków wykonania zlecenia zapraszamy do kontaktu.