Sprzątanie biur Warszawa

 
sprzątanie biura i pomieszczeń biurowych
 

Sprzątanie biur w Warszawie jest coraz częściej powierzane firmie sprzątającej. Zatrudniając profesjonalną firmę sprzątającą, możesz skupić się na ważniejszych sprawach niż sprzątanie.

 

Firma sprzątająca TIP TOP Service oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątania biur.  Doskonale wiemy, że przestrzeń biurowa rządzi się swoimi prawami dlatego nasz zespół w pełni się do nich dostosuje. Dopasowujemy godziny sprzątania biura do harmonogramu pracy oraz zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.

Świadczymy usługi sprzątania biur w ramach serwisu dziennego oraz wieczornego.

Realizujemy usługi sprzątające zarówno jednorazowo, jak również cyklicznie i na zastępstwo.

Sprzątanie biur jest dla nas czystą przyjemnością, dlatego zadbamy nie tylko o wnętrza, ale również o tereny zewnętrzne oraz tereny zielone. W przypadku drobnych awarii posiadamy w swojej ofercie pakiet serwisowy tzw. „złota rączka”.

System kontroli i ankiet pozwala na zapewnienie jakości usług sprzątania biura na najwyższym poziomie.

Firma sprzątająca TIP TOP Service zajmuje się również zaopatrzeniem biur w niezbędne artykuły higieniczne (papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe) w konkurencyjnych cenach.

Sprzatanie biura - co nas wyróżnia?

 • Elastyczność – dostosujemy się do harmonogramu pracy w Twojej firmie
 • Rzetelność i terminowość– działamy terminowo, na wypadek urlopów i chorób pracowników - na czas organizujemy zastępstwa
 • Skuteczność – dzięki naszemu wyposażeniu i efektywnym środkom czyszczącym usuwamy nawet uporczywe zabrudzenia
 • Doświadczenie – dzięki znajomości branży oferujemy usługi na najwyższym poziomie

Czyste biuro uczyni miejsce pracy zdrowszym i szczęśliwszym, a także pomoże  pracownikom pracować w produktywnej atmosferze. Z pewnością wywrze też duże wrażenie na odwiedzających.

Aby zapewnić lśniące, czyste i pachnące biuro, poniżej przedstawiamy zakres prac sprzątania biura, w którym można zdecydować, które obszary wymagają codziennej, cotygodniowej i comiesięcznej uwagi. 

Zakres prac sprzątania pomieszczeń biurowych powinien obejmować:

 • Odkurzanie i zmywanie podłóg

Kompleksowa lista kontrolna sprzątania biur obejmuje odkurzanie i mycie podłóg. Przez cały dzień w biurze przychodzi i wychodzi wielu pracowników i gości. Przynoszą ze sobą dużo kurzu i brudu. Codzienne odkurzanie podłóg i mycie za pomocą środka dezynfekującego jest nieodłączną częścią każdego zakresu prac sprzątania biura.

 • Umywalki, toalety i pisuary

Jest to jedna z najważniejszych części zakresu prac sprzątania biur. Kiedy każdy pracownik i goście korzystają z tej samej toalety, musi się ona ubrudzić i mieć nieprzyjemny zapach. Regularne sprzątanie i odkażanie toalety, pozwala na usunięcie bakterii. Zdrowy klimat musi być nieodłączną częścią biura.

 • Wymiana worków i czyszczenie koszy na śmieci

Wymiana worków i mycie pojemników na śmieci to jedna z najważniejszych potrzeb każdego biura. Jeśli pojemniki na śmieci nie są regularnie czyszczone uwalniają się nieprzyjemne zapachy.

 • Odkurzanie mebli

Wycieranie z kurzu mebli jest ważną częścią regularnych procedur sprzątania biur. Biurka są głównym obszarem przyciągającym kurz. Na biurku gromadzą się warstwy kurzu, które wymagają regularnego odkurzania i wycierania.

 • Mycie przeszkleń

Kompleksowy zakres prac sprzątania biura musi zawierać czyszczenie szklanych powierzchni zgodnie z harmonogramem. Pomaga w utrzymaniu nagromadzonego pyłu z dala od szklanych powierzchni. Blaty i szyby prysznicowe należy codziennie czyścić, natomiast przeszklenia można czyścić co tydzień.

 • Czyszczenie przełączników i uchwytów

Regularne czyszczenie i wycieranie klamek, przełączników, ościeżnic pomoże zatrzymać kurz i brud. Dodatkowa dezynfekcja klamek specjalnym środkami, pozwoli zatrzymać rozwój bakterii i wirusów.

 • Wycieranie telefonów, monitora i drukarek

Monitory komputerowe i telefony są głównymi elementami przyciągającymi kurz. Należy je regularnie wycierać, aby uniknąć bakterii i infekcji.

 • Czyszczenie lodówki i innych urządzeń kuchennych

W lodówkach biurowych przechowywana jest żywność, soki i zimne napoje, dlatego zaleca się przynajmniej raz w tygodniu dokonać przeglądu lodówki, usunąć przeterminowaną żywność i zabrudzenia. Ekspres do kawy musi być odkamieniony i regularnie czyszczony. Inne urządzenia, takie jak kuchenka mikrofalowa są często używane przez pracowników i również wymagają codziennego czyszczenia.

 • Mycie okien i pranie wykładzin

Na wykładzinach w biurze z czasem pojawiają się ślady użytkowania, które nie wystarczy już tylko odkurzyć, dlatego okresowo należy je wyprać. Czyste biuro potrzebuje również czystych okien, które powinny być myte przynajmniej raz w roku.

Współpraca z firmą sprzątającą w zakresie sprzątania biur, pozwala oszczędzić czas naszych Klientów. Zespół TIP TOP Service zapewnia profesjonalną obsługę i perfekcyjne sprzątanie, a nasi Klienci nie muszą się niczym martwić. Jeśli zależy Ci na tym, aby sprzątanie biur oraz niezbędne usługi porządkowe na terenie budynku stały na wysokim poziomie, skontaktuj się z nami.

   

Sprzątanie biur po remoncie

 
Sprzątanie biur po remoncie lub budowie jest bardzo trudnym i uciążliwym zajęciem. Pracownicy naszej firmy wiedzą, jak poradzić sobie z plamami z fug, farb, czy cementu. Przestrzegamy, że próby samodzielnego sprzątania biur po remoncie mogą doprowadzić do uszkodzenia czyszczonych powierzchni. Nasza firma posiada niezbędny sprzęt oraz wykwalifikowany personel, który bez problemu poradzi sobie z trudnymi zabrudzeniami. 
Zapewniamy kompleksową i efektywną usługę sprzątania po remoncie gdyż:
 • Posiadamy sprawdzone i skuteczne środki czystości - ich silne działanie zapewni długotrwały efekt nieskazitelnego wyglądu.
 • Realizacja usługi sprzątania przebiega sprawnie dzięki zapewnieniu odpowiedniej ilości osób do wykonania zlecenia.
 • Każdorazowo zapewniamy odpowiednie osoby do koordynowania i kontrolowania prac porządkowych, przez co jakość sprzątania zawsze jest na najwyższym poziomie.
Ufając naszej firmie mogą być Państwo pewni, że doprowadzimy biuro do idealnego stanu.