Sprzątanie biur Warszawa

 
Sprzątanie biur Warszawa
 
Firma sprzątająca TIP TOP Service oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątania biur.  Doskonale wiemy, że przestrzeń biurowa rządzi się swoimi prawami dlatego nasz zespół w pełni się do nich dostosuje, dopasowując godziny sprzątania biura do harmonogramu pracy oraz zapewniając sprzątanie na wysokim poziomie. Świadczymy usługi sprzątania biur w ramach serwisu dziennego, popołudniowego oraz nocnego. Relizujemy usługi sprzątające zarówno jednorazowo, jak również cyklicznie i na zastępstwo. W przypadku sprzątania biur zakres czynności jest podobny i obejmuje: opróżnianie koszy na śmieci, przecieranie z kurzu z mebli, biurek, czyszczenie telefonów i innych urządzeń, mycie drzwi i przeszkleń, mycie podłóg, odkurzanie wykładzin oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych i sanitariatach. W razie potrzeb, okresowo wykonujemy usługi takie jak mycie okien czy pranie dywanów i wykładzin. Sprzątanie biur jest dla nas czystą przyjemnością, dlatego zadbamy nie tylko o wnętrza, ale również o tereny zewnętrzne oraz tereny zielone. W przypadku drobnych awarii posiadamy w swojej ofercie pakiet serwisowy tzw. „złota rączka”.
Firma sprzątająca TIP TOP Service zajmuje się również zaopatrzeniem biur w niezbędne artykuły higieniczne (papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe) w konkurencyjnych cenach.
Co nas wyróżnia?
  • Elastyczność – dostosujemy się do harmonogramu pracy w Twojej firmie
  • Rzetelność i terminowość– działamy terminowo, na wypadek urlopów i chorób pracowników - na czas organizujemy zastępstwa
  • Skuteczność – dzięki naszemu wyposażeniu i efektywnym środkom czyszczącym usuwamy nawet uporczywe zabrudzenia
  • Doświadczenie – dzięki znajomości branży oferujemy usługi na najwyższym poziomie

Sprzątanie biur pozwala oszczędzić czas firmy – zespół TIP TOP Service zapewnia profesjonalną obsługę i dokładne sprzątanie, a nasi Klienci nie muszą się niczym martwić. Jeśli zależy Ci na tym, aby sprzątanie biur oraz niezbędne usługi porządkowe na terenie budynku stały na wysokim poziomie, skontaktuj się z nami.

 

 
 
Sprzątanie osiedli mieszkaniowych
 
Nasza firma oferuje kompleksowy serwis usług porządkowych na terenie osiedli mieszkaniowych. Zakres naszej firmy obejmuje bieżące utrzymanie czystości klatek schodowych, garaży oraz innych części wspólnych wewnątrz budynków mieszkalnych, takich jak korytarze, windy, poddasza czy piwnice. Dodatkowo realizujemy usługi z zakresu sprzątania terenów zewnętrznych, dróg dojazdowych, parkingów. Firma TIP TOP Service zadba także o tereny zielone, zajmiemy się koszeniem trawy, przycinaniem gałęzi oaz drobnymi pracami ogrodniczymi. Przeprowadzimy dezynfekcje najbardziej newralgicznych miejsc w budynkach mieszkalnych takich jak zsypy czy garaże. Jednocześnie bezpieczeństwo Mieszkańców jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze usługi obejmują także sprzątanie placów zabaw dla dzieci, a w miesiącach zimowych odśnieżenie chodników.
 
Sprzątanie obiektów handlowych
 
W ramach usług sprzątających dla obiektów handlowych realizujemy zlecenia z zakresu kompleksowego serwisu dziennego opartego na dbaniu o czystość podłóg, ścian, przeszkleń, sufitów oraz toalet. W obiektach, które codziennie odwiedzają tysiące osób, ważne jest by dostosować metody sprzątania w zależności od stopnia narażenia na zabrudzenia.
 
Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by zadbać o nienaganny wizerunek obiektów handlowych, dlatego wykonywane przez nich usługi sprzątające są rzetelne, dokładne i profesjonalne.
 
Sprzątanie obiektów usługowych
 
Czystość w obiektach usługowych to kluczowy czynnik, który sprawi, że Klient chętnie skorzysta z usług firmy. Firma TIP TOP Service świadczy usługi porządkowe wykonywane na najwyższym poziomie, dzięki odpowiedniemu dostosowaniu metody sprzątania w zależności od specyfiki obiektu i rodzaju świadczonych usług. Wiemy, że w placówkach takich jak zakłady opieki zdrowia, salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, zachowanie sterylnej czystości jest szczególnie istotne. Bezpieczeństwo Klienta jest wówczas najważniejsze, dlatego też usługi sprzątające wykonywane są przez specjalnie przeszkolony personel, przy użyciu odpowiedniego sprzętu oraz profesjonalnych środków higieny.
 
Sprzątanie po remontach oraz budowach
 
Sprzątanie mieszkania po remoncie lub budowie jest bardzo trudnym i uciążliwym zajęciem. Pracownicy naszej firmy wiedzą, jak poradzić sobie z plamami z fug, farb, czy cementu. Przestrzegamy, że próby samodzielnego sprzątania mieszkania po remoncie mogą doprowadzić do uszkodzenia czyszczonych powierzchni. Nasza firma posiada niezbędny sprzęt oraz wykwalifikowany personel, który bez problemu poradzi sobie z trudnymi zabrudzeniami. Ufając naszej firmie mogą być Państwo pewni, że doprowadzimy mieszkanie do idealnego stanu. W ramach usługi sprzątania poremontowego usuwamy również gruz oraz odpady pobudowane.
 
 
Sprzątanie żłobków, przedszkoli oraz szkół
 
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najwyższą wartością. W miejscach przebywania naszych pociech najwyższe standardy czystości powinny być bezwzględnie przestrzegane. Firma TIP TOP Service wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Rodziców, dzięki usłudze sprzątania żłobków, przedszkoli, szkół i innych. Nasza firma realizuje usługi w atrakcyjnie niskich cenach.