Sprzątanie domów Warszawa

Czysty dom to wizytówka właścicieli — ale sprzątanie nie dla każdego jest przyjemnością. Dlatego warto czasem skorzystać z pomocy specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią sprawnie i z wykorzystaniem odpowiednich metod zadbać o każde "cztery kąty". 

Jesteśmy firmą sprzątającą działającą na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy sprzątanie domów oraz mieszkań. Pomagamy doprowadzić pomieszczenia do porządku między innymi po remoncie, imprezie czy przeprowadzce, ale zajmujemy się też regularnym dbaniem o czystość w domu. Cennik oraz grafik ustalany jest indywidualnie z klientem. Pracujemy w godzinach porannych i przedpołudniowych — w zależności od preferencji zleceniodawcy. Na specjalnie życzenie możemy prowadzić prace porządkowe podczas nieobecności domowników. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, np. właścicieli pokoi do wynajęcia. 

 Wykonujemy kompleksowe działania, między innymi:

  • mycie okien,

  • odkurzanie,

  • czyszczenie i zabezpieczenie podłóg,

  • dbanie o sprzęt AGD,

  • prasowanie.

Jako profesjonalna firma sprzątająca korzystamy ze specjalistycznego sprzętu. Wyszkolona kadra jest gwarancją odpowiedniego traktowania mebli i artykułów gospodarstw domowego. Dbamy o czystość z użyciem odpowiednich metod oraz detergentów, w tym ekologicznych i całkowicie bezpiecznych dla zdrowia użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, żeby w każdym powierzonym nam domu panował porządek.